Čajovňa Dobrých Ľudí, Nitra .. aneb čajový ráj

Konečně naplňuji název tohoto blogu článkem, který je z velké části o čajích. A to přesněji o těch, které nabízí skvělá čajovna, kterou jsem navštívila při mé slovenské dovolence (článek ZDE).


Čajovna se nachází u synagogy v centru Nitry.
Hned u vchodu nás oslovila slečna s ochutnávkou ovocného čaje, který byl tak super, že jsme si nechaly ujet vlak a šly jsme dovnitř na chvilku posedět a užít si čajovou atmosféru.

Uvnitř si můžete čaj vypít i zakoupit, nabídka je dechberoucí a milá obsluha s výběrem ráda poradí. Prostory jsou poměrně veliké a kromě čajů si můžete vybrat i z nabídky bonsají. :)

Na přivítanou jsme obě s mamkou dostaly šálek čaje - Atlantika a na rozloučenou ještě kousek čajové čokolády a vzorek "opičího" čaje, což jsem považovala za velice příjemné zpestření.


Samy jsme si objednaly čajový ledový drink Kalahari a čaj- Lemonica. Vše bylo podle mých představ.Čajovnu jsem si poté našla na Foursquare, abych jí udělila skvělé hodnocení a zjistila jsem, že ještě nemá dostatek hodnocení, aby se zobrazilo hodnocení průměrné. Takže navštívit a ohodnotit!! Podporujme příjemné podniky u dobrých ľudí.

TIP: Kalahari - drink z čaje rooibos, pomerančové šťávy a přírodního extraktu z růží. Cena:2,50 euro
Žádné komentáře:

Okomentovat